Svetelná reklama a jej význam pre vašu firmu

Jednorázová investícia a tona možností
Formát svetelnej reklamy je veľmi vďačný na rôzne možnosti prispôsobenia. V PrintExpert.sk Reklama vám pomôžeme už s návrhom. Svoju objednávku si môžete prispôsobiť v ľubovoľnej povrchovej alebo farebnej kombinácii, ktorá dokonale doplní vašu značku.

Na výber máte aj rôzne rámy, doplnky a podobne. Realizácia každej svetelnej reklamy začína vašou predstavou, ktorú následne vyrobíme tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Reklama jasnejšia než kedykoľvek predtým
Naša svetelná reklama je založená na technológii LED diód. Vďaka nim vieme dosiahnuť jasnejšie farby, lepšiu viditeľnosť textov a celkovej reklamy. Zároveň sú šetrnejšie na odber elektrickej energie.

Živé farby sú schopné upútať pozornosť vašich potenciálnych zákazníkov. Ich pôsobenie na pozornosť človeka je neprekonateľné v porovnaní s nenasvietenou reklamou.

Dlhá výdrž a energetická úspora
Svetelná reklama bola v minulosti založená na žiarovkách. Oproti nim je dnešná LED technológie rapídne úspornejšia. Energetická efektivita vám zníži účet za energie a ponúkne možnosti dlhej výdrže vašej reklamy.

LEDky majú oveľa väčšiu životnosť než klasické žiarovky, žiarivky či iné technológie svetelnej reklamy. Maximálna výdrž je odhadovaná na zhruba 100 000 hodín. Vďaka tomu sú znížené nie len náklady na prevádzku, ale aj na údržbu.

Použitie v rôznych priestoroch aj úzkych chodbách
Moderné svetelné reklamy majú pomerne tenký profil. Vďaka tomu zaberajú menej miesta, menej vyčnievajú od steny a tým sa dokonale hodia na použitie v rôznych priestoroch. Výnimkou nie sú ani úzke či malé chodby.

Svetelné boxy sú dnes výnimočne ľahké a jednoduché na inštaláciu. Rovnako nenáročné sú aj Citylighty, kde môžu pracovníci vašej firmy veľmi jednoducho a rýchlo meniť reklamné plagáty.