Logo - PrintExpert.sk - Objednajte si online Vašu tlač - www.printexpert.sk

Objednajte si online Vašu tlač.

Search
Close this search box.

O tento vzťah sa stará marketingový prístup nazývaný branding. Odkaz vašej značky sa môže skrývať v každom detaile priestorov. Špeciálne v potravinách sú veľmi obľúbené tabuľky s informáciami, POS stojany, rôzne bannery či plagáty. Ich úlohou je nabádať zákazníka ku konkrétnej akcii, zvyčajne ku kúpe tovaru. 

Všetky použité nástroje marketingu by u vás mali spĺňať len tie najvyššie štandardy. Dôležitá je kvalita tlače a samotný materiál. Medzi najpoužívanejší typ v tejto oblasti patrí doskový materiál. V dnešnom blogu vám poradíme, ako sa v ňom vyznať.

Ľahká a lacná doska Stadur

Ide o ľahký panel, ktorý sa skladá z dvoch tenkých panelov a penového jadra. Výsledkom toho je doska z ľahkej peny, ktorá sa neohýba. Je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie a priamu UV tlač. Ide o ideálny materiál pre väčšinu grafických návrhov, ktorý napriek svojej hmotnosti vydrží veľkú záťaž. Má hrúbku 8 mm, s možnosťou laminácie. Doska môže byť rezaná do akéhokoľvek tvaru. 

Použitie: reklamné tabule, dekorácie, 3D logá, priestorové písmo, prvky rôznych stánkov…

Široké využitie dosky Hips

Jedna z dosiek, ktorá sa dá použiť takmer na všetky reklamné účely. Podobne ako doska Stadur je Hips flexibilná, ľahká a veľmi trvanlivá. Jej výhodou je mimoriadna odolnosť voči poveternostným vplyvom. Hodí sa na vonkajšie aj vnútorné použitie a kreatívu rôznych zložitých priestorových foriem. Pri tlači využíva metódu UV, ktorá jej dáva vynimknúť a výsledok vyzerá skutočne kvalitne.

Použitie: svetelná reklama, 3D objekty, wobblery, výstavné priestory…

Kartonplast podľa vašich predstáv

Kartonoplast je doska z dutinkového polypropylénu, ktorá spája vlastnosti ľahkej vlnitej lepenky a pevnosť plastu. Jej výhodou je, že pri tlači dáva zákazníkom naozaj široké možnosti. Prakticky môže byť vyrezaná a potlačená podľa vašich predstáv. Hodí sa na použitie vonku aj dnu. Je ľahká a odolá mechanickému poškodeniu či vlhkým vplyvm počasia. 

Použitie: reklamné tabule, 3D logá, škatuľky, priestorové dekorácie…

Tvrdé vs. spenené PVC

Veľmi obľúbený tlačový meteriál je doska z PVC. Tú možno rozdeliť na tvrdú a z penového materiálu. V prvom prípade ide o veľmi jednoduchú a ľahko inštalovateľnú alternatívu, ktorá sa zároveň jednoducho tvaruje. Hodí sa na obojstrannú potlač a výsledný zdroj je veľmi odolný s kvalitným farebným efektom. 

Tvrdé PVC sa vyznačuje odolnosťou. Má jednotnú a silnú štruktúru, ktorá hravo odolá vonkajším vplyvom počasia. Okrem toho sa hodí aj na vnútorné použitie a výsledok sa vyznačuje vysokou farebnou vernosťou. 

Použitie: priestorové prvky, wobblery, tabule, 3D logá, výklady…

Plexisklo akéhokoľvek tvaru

Doska typu plexi je známa skôr pod názvom plexisklo. Najčastejšie ide o priehľadný, bezfarebný materiál, ktorý je možné zohnať aj v mliečnej verzii. Jeho výhodou je, že môže mať prakticky ľubovoľný tvar, do ktorého sa dá navyše vŕtať podľa potreby. Plexisklo sa štandardne potláča bielou farbou. Môžete si však zvoliť aj tzv. vitrážny efekt, ktorý dosiahnete polopriesvitnou tlačou. 

Použitie: podsvietené steny, reklamné tabule, stavebné prvky, štadióny…

Alternatívy, na ktoré je možné tlačiť vašu reklamu sú rôzne. V PrintExpert.sk máme najmodernejšie technológie a roky praxe, ktoré sa postarajú o ten najlepší výsledok. Veľmi radi sa budeme venovať vášmu dopytu a pripravíme cenovú ponuku na mieru.

[wpaicg_chatgpt]

You can use our image editor to adjust the size and colors of your image

Launching image editor...